TV Thadia gaat aan de slag met Taakie

31 mei 2021


Bij TV Thadia is het prachtig tennissen, en er is ook veel te doen. Vele handen maken licht werk, en daarom willen we onze leden, ouders van jeugdleden en vrijwilligers nog beter leren kennen. Dat doen wij met behulp van Taakie, een slimme, snelle en leuke online tool.

Bekijk dit mooie filmpje met enkele Thadianen in de hoofdrol voor een goede visuele uitleg.

Door het stellen van slechts een paar vragen krijgen wij een goed beeld van al die unieke types die onze club rijk is. Na het beantwoorden van de vragen zie je waar jouw talent ligt. We kunnen vervolgens met Taakie heel handig 'scouten' wie er plezier aan zou beleven om waar een helpende hand te bieden. Dankzij Taakie benaderen we jou alleen als we in jou de beste match zien. Heel laagdrempelig maar toch persoonlijk, via een WhatsAppje. Met één druk op de knop kun je een Taakie accepteren en ons ook laten weten dat je liever een andere uitdaging oppakt.

Met vriendelijke groet,
Gijs von Morgen

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen